TUZLA / İSTANBUL
info@grafikerium.com

Adobe Programlarının Deneme Süresini Uzat (Programsız)

Profesyonel Grafik Tasarım

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Adobe Programlarının Deneme Süresini Uzat (Programsız)

Merhaba, Grafikerium.com olarak sizlere kullandığınız lisanssız programların deneme süresinin nasıl uzatılacağı bilgisini paylaşıyoruz.

Grafik tasarım programlarının öncüsü Adobe phososhop veya After Effects bilindiği gibi 7 günlük ücretsiz deneme süresi ile dağıtılıyor. Çoğu sitede crack olsada bazı kodları yemiyor. Ama şimdi anlatacağımız çözüm ile bu deneme süresini uzatıp dull gibi kullanabilirsiniz.

Adobe programlarının deneme süresini uzatmak için aşağıdaki adımları izleyiniz.

Öncelikle Photoshop programımızın üzerini mouse ile sağ tıklayarak dosya konumunu aç diyoruz. Veya C:// Program Files veya Program Dosyaları x86 klasörü içerisine giriyorsunuz. Sonra ADOBE klasörüne girin ve deneme süresini uzatmak istediğiniz programın klasörünü açınız ve sonra açılan klasörden AMT klasörünü bularak içerisine giriyoruz. AMT klasörü içerisinde “application.xml” dosyasını buluyoruz. Dosyanın üzerine sağ tık yaparak birlikte aç diyerek Not Defteri ile birlikte açılmasını sağlıyoruz. Açılan not defteri dosyasının içerisinde
<Data key=”TrialSerialNumber”>500987056414699321579080</Data>
 satırını bularak bu seri nurasının (seri no sizde farklı olracaktır) son hanesini 1 yükseltiyoruz ( örnek burada 80 i 81 yapıyoruz),
Hepsi bu kadar.
Programsız Adobe programlarının deneme süresini uzatmak bu kadar kolay.