TUZLA / İSTANBUL
info@grafikerium.com

Video Prodüksiyon

Profesyonel Grafik Tasarım

Medya sektörünün en ilgi gören ve hareketliliği sebebiyle albenisi olan video, gelişen teknoloji ve insanların beklentileri dolayısıyla çok daha kapsamlı bir hal almıştır. Video Prodüksiyon alanında sizlere verebileceğimiz hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir.

 

 

–  Reklam Filmi Kurgu, Montaj veya Çekimi
Grafikerium olarak, ürün tanıtımı, iş tanıtımı, hizmet tanıtımı veya marka tanıtımı için kısa veya uzun metraj reklam filmleri hazırlıyoruz. Logosu olan müşterinlerimiz için özellikle logo animasyonu ile birlikte teaser hazırlıyoruz. Envato, VideoHive iş birliği ile profesyonel reklam filmleriniz için daha detaylı göreüşebilmek dileğiyle.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– Logo Animasyonu

Grafikerium olarak, firmanızın, kurumunuzun logosuna veya şahsi logonuza profesyonel efektler ve animasyonlar hazırlayabiliyoruz. Resim veya formatlı dilediğiniz mecrada kullanabileceğiniz bu çalışmayı da diğer tüm çalışmalarımız gibi Full HD teslim ediyoruz.

 

 

 

  • Düğün, Kına Gecesi, Dış Çekim Videoları Kurgu Montajı

Grafikerium olarak, en önemli anınızın dahada etkili hafızlarda kalması için hizmetinizdeyiz. Önceden çekilen videolarını teslim alıp 5 kameraya kadar yayın masası mantığıyla kurgusunu ve montajını yapıyoruz. Bu hizmetimizin işleyiş tarzımızdan bahsedecek olursak, sizlerden aldığımız Düğün, Kına Gecesi, Dış Çekim ham videolarının kat montajı ardından özel giriş çıkış ve KJ çalışmaları sonucunda kurgusunu, montajını yapıp anlaşılan gün ve saatte teslim ediyoruz.

( Wedding Story )  Düğün hikayesi veya sevdiğiniz şarkıya klip montajı şeklinde de çalışma yapabiliriz. Tamamen sizin hayalinize bırakılmış bir hizmet.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tüm bu hizmetler için iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.